Teatrzyk Pluszowego Misia

teatrzyk

TEATRZYK PLUSZOWEGO MISIA

został utworzony w 2007 roku z okazji uświetnienia i upamiętnienia Jubileuszu 100 lecia Przedszkola w Pawonkowie. Grupa składa się z dorosłych ABSOLWENTÓW przedszkola. Ma w swoim dorobku wiele programów oraz bardzo wielu fanów, dla których działa i występuje na różnych imprezach na terenie gminy Pawonków, powiatu lublinieckiego oraz poza jego granicami.

OBECNY SKŁAD :

Ilona Parys-Małczak, Sandra Skubała,Mirosława Kardas, Urszula Klimek, Lidia Krawiec, Aneta Lenart,  Józef Lenart,  Franciszek Kowolik, Szymon Skubała

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE : ks. Wademar Caus, , ministranci, Mateusz Derner oraz Schola parafialna,

BYLI CZŁONKOWIE TEATRZYKU :.Mirosław Bartocha, Kupiec Beata, Małgorzata Pech, Janusz Kiser, Dawid Szreter, Monika Baron, Agata Lenart, Piotr Czaja , Rafał Gajowski, Łukasz Grygieracki , Krzysztof Tyliba, Marzena Dudek, Weronika Kupiec, Mirosław Spalik, Monika Blewąska, Małgorzata Wieczorek, Jacek Lach, Henryk  Szulc, Wojciech Kukowka , Joanna Famuła .

PROGRAMY:

2007 rok

kopia 8f60a7de36program pt. POWRÓĆMY JAK ZA DAWNYCH LAT gdzie artyści wcielają się w role

przedszkolaków i wędrują wraz z nimi poprzez stulecie od roku 1907 do 2007 . Program zyskała
wielkie uznanie publiczności, co zachęciło do dalszej współpracy i tworzenia kolejnych programów.

2008 rok

piękni inaczej
program pt. PIĘKNI INACZEJ w którym rywalizują ze sobą zespoły : PIĘKNE – GERLS oraz PIĘKNI – BOYS o miano SUPER TRUPER . Do udziału zabawie włączana jest też publiczność,która z artystami tańczy, śpiewa a przede wszystkim doskonale się bawi.

2009 rok

koncertprogram KONCERT GWIAZD w którym absolwenci wcielają się GWIAZDY POLSKIEJ
SCENY MUZYCZNEJ. W programie pojawiają się artyści wielkiego formatu min. Maryla Rodowicz,Zbigniew Wodecki, Doda, Michał Wiśniewski oraz wiele innych.

2010 rok

krasnoludkiprogram ŚLĄSKA BIESIADA NA WESOŁO w której przybliżamy publiczności różnice
w sposobie życia ślązaków dawniej i dziś. W programie tym za zgodą autora Marka Szołtyska wykorzystaliśmy teksty do ,,Bajki Śląskiej „ w której można zobaczyć w wesołej fabule Krasnoludki, Sierotkę Marysię, Śnieżkę, Kopciuszka, Czerwonego Kapturka oraz Czarownicę.

2011 rok

program MUZYCZNE ŻYCZENIA DLA PUBLICZNOŚCI program powstał specjalnie z myślą o publiczności .  Muzyczne życzenia artyści kierują w stronę kobiet, dzieci, małżeństw, żołnierzy, kibiców, strażaków itd.

2012 rok

OLYMPUS DIGITAL CAMERANARODZENIE oraz MISTERIUM PASCHALNE przedstawienia przy współudziale proboszcza parafii św. Katarzyny w Pawonkowie . Przepiękne opowieści bibilijne z fascynującymi efektami świetlnymi, strojami oraz muzyką.

program SZMERY BAJERY w tym programie wykorzystaliśmy najlepsze naszym zdaniem skecze polskiej sceny kabaretowej. Artyści stworzyli również hymn na część naszej pięknej wsi Pawonków.

WSPOMNIEŃ CZAR program powstał z okazji JUBILEUSZU działalności zespołu łączy w sobie najlepsze numery z wszystkich dotychczasowych programów.

2013 rok

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKATARZYNA przedstawienia opowiadające o życiu i męczeńskiej śmierci patronki św. Katarzyny Aleksandryjskiej.

program FESTIWAL GWIAZD program przedstawia 60 lat polskiej sceny muzycznej, powstał na okoliczność 60 lecia Festiwalu w Opolu.

PAWONKOWIANKI RAZ JESZCZE program jest wspomnieniem działającego przed wielu laty w Pawonkowie zespołu ludowego Pawonkowianki.

2014 rok

DSC_9086MIŁOSIERDZIE program na uroczystość kanonizacji Ojca św. Jana Pawła II w nawiaząniu do siostry Faustyny Kowalskiej.

BIESIADA WESELNA program rozrywkowy z młoda parą w tle oraz gośćmi weselnymi i zabawami .

2015 rok

ŚW. FRANCISZEK przedstawienie opowiadające o drodze do świętości św. Franciszka.

WITAJCIE W PAWONKOWIE program wzorowany na Kabarecie z Kopydłowa. Powstał na okoliczność obchodów  710 lecia Pawonkowa

2016 rok

WITAJCIE W PAWONKOWIE cz.2 program wzorowany na Kabarecie z Kopydłowa. Na prośbę naszych fanów postała kolejna część programu z 2016 roku.

2017 rok

JUŻ 10 MINĘŁO – JUBILEUSZOWY WYSTĘP TEATRZYKU PLUSZOWEGO MISIA – POŻEGNANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ 🙂

.

guide guide guide guide guide